Evcil dostların kıyafet giymesi kimimize göre sağlık açısından zaruri bir ihtiyaç, kimimize göre ise özel günlerde kullanılan lüks bir hobidir. Makalemizde buna birlikte karar verelim.

               Sağlıkları açısından konuyu değerlendirdiğimizde yazın kıyafet giyilmez tabusunun aksine biz yazında muhakkak kıyafet giyilmesini öneriyoruz. Yaz aylarında çok sıklıkla rastlanan kene ısırması, yılan sokması vb. haşerelerin çıkaracağı problemlerin önüne kolayca tedarik edebileceğiniz File Atlet ile geçebilirsiniz. Ürünümüz file olması sebebiyle yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilir olup, dostumuza da rahatsızlık vermemektedir.

               Aynı zamanda File Atlet ve Tulum ürünlerimiz dostunuzu koruduğu kadar bebeğinizi, çocuklarınızı ve ebeveynleri de korumayı hedeflemektedir. Her ne kadar evcil hayvanımıza engel olmaya çalışsak da koltuk tepelerine ve yatağımıza çıkmasına engel olamıyoruz. Tüylerinin dökülmesi ise hepimizin sağlığını tehdit etmektedir. File Atlet ya da Tulum ile tüy dökülmesini büyük ölçüde engelleyebiliyoruz.

               Dişi evcil hayvanınızın özel günlerinde hem kendisini daha rahat hissedebileceği hem de evinizin temiz kalmasını sağlayacak ürünümüz İç Çamaşır” özellikle titiz müşterilerimiz için hayat kurtarır niteliktedir ?

               Evcil dostlarımızın tüyleri genellikle bulundukları ortama göre oluşmaktadır. Kış aylarında oda sıcaklığında bizimle beraber yaşayan evcil dostumuz dışarıya çıktığında bizlerde olduğu gibi soğuğa reaksiyon gösterecektir. Normal şartlarda tüyleri sayesinde üşütmeyeceğini düşündüğümüz dostumuz soğuğa karşı savunmasız kalacaktır. Can dostlarımız için özel olarak tasarladığımız Sweat ya da Mont ile soğuktan korunmalarına yardımcı olabilirsiniz.

               Kış aylarının yanı sıra bahar aylarında da yaşanan şiddetli rüzgar ve yağmurlar sebebiyle ıslanan, tüyleri kirlenen evcil dostumuzun tüyleri ne yazık ki kötü kokabiliyor. Nitekim bu koku evinizin de kokusunu değiştirebiliyor. Bahar ayları olması sebebiyle dostunuzun ortalama vücut sıcaklığını korumak ve ıslanmasını engellemek için mont ya da sweat giyemeyeceğinden dikkat çekici renkleriyle tasarladığımız, temizlenmesi kolay Yağmurluk kullanımını önermekteyiz.

               Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi kıyafet sadece sağlık açısından gerekli olmayıp, özel günlerde de kullanılan tasarım bir üründür. Kimilerimize düğün, yaş günü ve buna benzer özel günlerde evcil dostunu da şık ve sempatik bir şekilde yanında görmek istiyor. Bu ihtiyaçları karşılamak içinse özel tasarım olan “Sahibiyle Takım Ürünler, Gelinlik-Damatlık ve Farklı Kostüm” seçeneklerimiz ihtiyacınızı karşılamaktadır.

               Unutmadan!     

               Yeni yıla girerken can dostunuzu da bu heyecana ortak etmek isterseniz “Noel Elbisesi ve şık bir Papyon” tercih edebilirsiniz ?             

  Patili günler diliyoruz…